Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Strona BIP Urzędu

USUWANIE FOLII ROLNICZYCH-NABÓR WNIOSKÓW

Folie rolnicze - plakat promujący nabór wniosków dotyczących utylizacji folii rolniczej, sznurków oraz opakowań po nawozach

W związku z możliwością otrzymania przez Gminę Borowie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z  działalności rolniczej” Wójt Gminy Borowie zaprasza rolników do składania wniosków w celu sporządzenia inwentaryzacji posiadanej i przeznaczonej do utylizacji ilości w kg:

  • folii  rolniczej,
  • siatek do owijania balotów,
  • sznurków do owijania balotów,
  • opakowań po nawozach,
  • opakowań typu Big Bag

Zebrane od Państwa wnioski będą podstawą do złożenia wniosku o dofinansowanie realizacji ww. zadania z NFOŚiGW. Pozyskanie środków z zewnątrz umożliwi bezpłatną dla rolników utylizację odpadów.

Zainteresowani mieszkańcy, którzy zamierzają skorzystać z dofinansowania powinni złożyć wniosek w Urzędzie Gminy w Borowiu w terminie od 28.06.2021r. do 26.07.2021r.

Wzór wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy w Borowiu- Biuro Obsługi Interesanta,  jak również ze strony internetowej Urzędu.

Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Borowie dotacji z Narodowego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Załączniki:
Pobierz plik (Wniosek Usuwanie folii rolniczej.docx)Wniosek[ ]21 kB

Kontakt

Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Do góry

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.