Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Rada Gminy Borowie

Protokoły z sesji Rady Gminy Borowie
Uchwały Rady Gminy Borowie

Radni VII kadencji

wybrani w wyborach 16 listopada 2014 roku

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Alicja Maria Szaniawska - Przewodniczący

Iwowe

4

2.

Marzena Elżbieta Nowak - Wiceprzewodniczący

Gościewicz

5

3.

Albert Baran

Stara Brzuza

4

4.

Maciej Baran

Jaźwiny

2

5.

Tadeusz Kazimierz Baranek

Borowie

4

6.

Sylwester Kaliński

Iwowe

2

7.

Krzysztof Kania

Wilchta

1

8.

Stanisław Michna

Głosków

3

9.

Krzysztof Osiak

Słup Pierwszy

4

10.

Beata Pasternak

Głosków

1

11.

Elżbieta Rybicka

Kamionka

1

12.

Maria Sabak

Laliny

1

13.

Tomasz Zbigniew Rogala

Łopacianka

3

14.

Jakub Wiechetek

Chromin

2

15.

Janusz Zawadka

Filipówka

1

Radni VI kadencji

wybrani w wyborach 21 listopada 2010 roku

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Alicja Maria Szaniawska - Przewodniczący

Iwowe

3

2.

Marzena Elżbieta Nowak - Wiceprzewodniczący

Gościewicz

4

3.

Sylwia Izabela Baran

Borowie

1

4.

Tadeusz Kazimierz Baranek

Borowie

3

5.

Wojciech Szczegot

Nowa Brzuza

1

6.

Jakub Wiechetek

Chromin

1

7.

Maciej Baran

Jaźwiny

1

8.

Jan Sylwester Kałasa

Słup Pierwszy

1

9.

Elżbieta Osiak

Filipówka

1

10.

Urszula Mikulska

Głosków

3

11.

Beata Żaczek

Głosków

1

12.

Krzysztof Kowalski

Dudka

2

13.

Adrian Brauła

Laliny

1

14.

Tomasz Zbigniew Rogala

Łopacianka

2

15.

Sylwester Kaliński

Iwowe

1

Radni V kadencji

wybrani w wyborach 12 listopada 2006 roku

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Albert Baran - Przewodniczący

Stara Brzuza

3

2.

Tadeusz Kazimierz Baranek

Borowie

2

3.

Jacek Włodzimierz Bogusz

Głosków

1

4.

Henryk Jan Gołędowski

Iwowe

2

5.

Andrzej Kowalski do 2007 roku

Dudka

2

6.

Krzysztof Kowalski od 2007 roku

Dudka

1

7.

Stanisław Michna

Głosków

2

8.

Marzena Nowak - Zastępca Przewodniczącego

Gościewicz

3

9.

Marek Obłoza

Laliny

1

10.

Krzysztof Osiak

Słup Pierwszy

3

11.

Ryszard Przybysz

Kamionka

3

12.

Tomasz Zbigniew Rogala

Łopacianka

1

13.

Andrzej Rosiński

Chromin

1

14.

Alicja Maria Szaniawska

Iwowe

2

15.

Sławomir Tomasz Wielgosz

Gózd

1

16.

Dominik Zawadka

Filipówka

1

Radni IV kadencji

wybrani w wyborach 27 października 2002 roku

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Albert Baran

Stara Brzuza

2

2.

Cezary Baran

Jaźwiny

2

3.

Tadeusz Kazimierz Baranek

Borowie

1

4.

Jan Fabisiak

Borowie

1

5.

Stanisław Gac

Wilchta

2

6.

Dariusz Gaładyk

Łopacianka

1

7.

Henryk Jan Gołędowski

Iwowe

1

8.

Hanna Król

Chromin

2

9.

Marianna Łodyga

Iwowe

2

10.

Urszula Mikulska

Głosków

2

11.

Jacek Mikulski

Głosków

1

12.

Marzena Nowak

Gościewicz

2

13.

Andrzej Osiak

Filipówka

1

14.

Krzysztof Osiak

Słup Pierwszy

2

15.

Alicja Maria Szaniawska

Iwowe

1

Radni III kadencji

wybrani w wyborach 11 października 1998 roku.

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Albert Baran

Stara Brzuza

1

2.

Cezary Baran

Jaźwiny

1

3.

Ryszard Baran

Filipówka

1

4.

Henryk Gac

Łopacianka

2

5.

Stanisław Gac

Wilchta

1

6.

Andrzej Kowalski

Dudka

1

7.

Hanna Król

Chromin

1

8.

Marianna Łodyga

Laliny

1

9.

Urszula Mikulska

Głosków

1

10.

Andrzej Mikos

Iwowe

1

11.

Marzena Nowak

Gościewicz

1

12.

Krzysztof Osiak

Słup Pierwszy

1

13.

Roman Piotrowski

Iwowe

2

14.

Bogusław Podgórny

Jaźwiny

2

15.

Ryszard Przybysz

Kamionka

2

16.

Jerzy Rychlica

Głosków

1

17.

Jan Serzysko

Borowie

2

18.

Adam Zboina

Filipówka

2

Radni II kadencji

wybrani w wyborach 19 czerwca 1994 roku.

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Grzegorz Baran

Filipówka

2

2.

Zenon Bielak

Chromin

1

3.

Zbigniew Chmielak

Brzuskowoli

1

4.

Andrzej Domaszczyński

Jaźwiny

1

5.

Henryk Gac

Łopacianka

1

6.

Henryk Gaładyk

Iwowe

1

7.

Zbigniew Górski

Słup Pierwszy

1

8.

Grzegorz Jaroń

Gózd

1

9.

Zenon Malitka

Nowa Brzuza

2

10.

Stanisław Michna od. 1996r.

Głosków

1

11.

Czesław Osiak

Gościewicz

2

12.

Jan Piesio

Łętów

1

13.

Roman Piotrowski

Iwowe

1

14.

Ryszard Przybysz

Kamionka

1

15.

Krzysztof Sabak

Laliny

2

16.

Jan Serzysko

Borowie

1

17.

Aniela Stoń do 1996r.

Głosków

1

18.

Zdzisław Szulc

Głosków

1

19.

Janusz Wójcik

Wilchta

1

Radni I kadencji

wybrani w wyborach 27 maja 1990 roku.

Lp.

Imię i nazwisko

Adres

Liczba kad. od 1990r.

1.

Czesław Baran

Borowie

1

2.

Grzegorz Baran

Filipówka

1

3.

Kazimierz Baranek

Borowie

1

4.

Józef Gaładyk

Łopacianka

1

5.

Edward Gładysz

Brzuza Nowa

1

6.

Tadeusz Kaliński

Jaźwiny

1

7.

Wiesław Kaniewski

Iwowe

1

8.

Zenon Malitka

Brzuza Stara

1

9.

Edward Mikos

Chromin

1

10.

Ryszard Mikulski

Głosków

1

11.

Czesław Osiak

Gościewicz

1

12.

Bogusław Podgórny

Jaźwiny

1

13.

Sławomir Prudzyński

Dudka

1

14.

Hieronim Rogala

Iwowe

1

15.

Krzysztof Sabak

Laliny

1

16.

Tadeusz Sobiech

Głosków

1

17.

Apolonia Siwek

Chromin

1

18.

Henryk Wielgosz

Słup Pierwszy

1

19.

Stefan Zając

Wilchta

1

20.

Adam Zboina

Filipówka

1

 

Kontakt

Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Do góry

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.